Konferencja Europejskich Menedżerów Energii w Berlinie, 24-25 październik, 2016

Kolejna międzynarodowa Konferencja EUROPEJSKICH MENEDŻERÓW ENERGII odbędzie się w Berlinie 24-25 października 2016r. ZAPRASZAMY.

Zainteresowanych lub zaangażowanych w poprawę efektywności energetycznej w przedsiębiorstwach przemysłowych zachęcamy do uczestnictwa w Konferencji.

Uczestnicy a wśród nich absolwenci  kursów EUREM z różnych krajów będą mieli szczególną okazję do poznania najnowszych rozwiązań we wdrażaniu efektywności energetycznej jak i nawiązania kontaktów, wymiany doświadczeń i osiągnięć.

Na organizowanych dorocznie konferencjach EUREM spotykają się menedżerowie zarządzający zużyciem energii w zakładach przemysłowych, aby prezentować, dyskutować lub dowiadywać się o najnowszych dokonaniach i rozwiązaniach swoich kolegów z branży. Najlepsze projekty energooszczędności opracowane przez uczestników kursów EUREM w danym roku nagradzane są statuetką Europejskiego Menedżera Energii - osobno w kategoriach małych i średnich oraz dużych przedsiębiorstw.

Głównym organizatorem tegorocznej Konferencji EUREM jest Izba Przemysłowo-Handlowa w Berlinie. Krajowa Izba Gospodarcza jest jednym z narodowych organizatorów kursów EUREM.

 

Warunki uczestnictwa i Program 7-ej Międzynarodowej Konferencji EUREM w Berlinie oraz rejestracja online: Zobacz

Czytaj więcej o:

Programie EUREM - Tutaj

Kursie na certyfikat EUROPEJSKIEGO MENEDŻERA ENERGII - Tutaj

Relacje z poprzednich konferencji EUREM - Tutaj


Kontakt
Katarzyna Grzejszczyk

kgrzejszczyk@kig.pl

22 630 96 28

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG