Strona główna > O newsletterze
O newsletterze

Regulamin newslettera Krajowej Izby Gospodarczej

Niniejszy regulamin określa zasady korzystania z newslettera udostępnianego przez Krajową Izbę Gospodarczą z siedzibą w Warszawie, przy ul. Trębackiej 4

1. Newsletter jest wysyłany na zarejestrowany przez użytkownika adres poczty elektronicznej, zawiera informacje związane z aktualną działalnością Krajowej Izby Gospodarczej – m.in. opinie i analizy, informacje prasowe, zapowiedzi konferencji, targów oraz misji handlowych.

2. Otrzymywanie newslettera jest bezpłatne, jest wysyłany raz w tygodniu drogą elektroniczną w postaci listu elektronicznego.

3. Zarejestrowany użytkownik w każdej chwili może zmienić adres, na który jest wysyłany newsletter lub zrezygnować z dalszego jego otrzymywania wypełniając odpowiedni formularz.

4. Akceptacja regulaminu przez użytkownika jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych związanych z obsługą newslettera.

5. Krajowa Izba Gospodarcza nie będzie udostępniała powierzonych jej adresów poczty elektronicznej osobom trzecim.

6. Krajowa Izba Gospodarcza ma prawo do jednostronnej zmiany zapisów regulaminu z przyczyn techniczno-organizacyjno-ekonomicznych.

smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG