Strona główna > Partnerzy KIG w Polsce
Partnerzy KIG w Polsce


Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k.

Kancelaria Prawna „Świeca i Wspólnicy” Sp. k. jest podmiotem intensywnie rozwijającym się na polskim oraz międzynarodowym rynku usług prawnych.

Więcej…
PARP
Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) jest agencją rządową podlegającą Ministrowi właściwemu ds. gospodarki. Celem działania Agencji jest realizacja programów rozwoju gospodarki wspierających działalność innowacyjną i badawczą małych i średnich przedsiębiorstw (MSP), rozwój regionalny, wzrost eksportu, rozwój zasobów ludzkich oraz wykorzystywanie nowych technologii.
Więcej…
Agencja Rozwoju Mazowsza S.A.
Misją Agencji jest kreowanie i wspieranie rozwoju społeczno - ekonomicznego Mazowsza, jak również realizacja przedsięwzięć wspierania rozwoju małych i średnich przedsiębiorstw oraz jednostek samorządu terytorialnego. Jej głównym celem jest pozyskanie i obsługa inwestora.
Więcej…
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce
Stowarzyszenie Księgowych w Polsce jest najstarszą i największą polską organizacją skupiającą przedstawicieli środowiska zawodowego związanego z rachunkowością i finansami. Od 1907 roku, Stowarzyszenie nieustannie dokłada starań, by jego członkowie nie tylko odznaczali się najwyższej jakości kompetencjami technicznymi, ale też postępowali zgodnie z rygorystycznymi standardami etyki.
Więcej…
Forum Branżowe
Wydawnictwo Centrum Informacji Branżowej zostało założone w 2003 roku z inicjatywy ówczesnego Stowarzyszenia Producentów Stolarki Budowlanej. Pierwszą publikacją był miesięcznik Forum Branżowe, kierowany do producentów i dystrybutorów wyrobów oraz akcesoriów do produkcji stolarki i ślusarki budowlanej. Od ponad 10 lat misją wydawcy jest dostarczanie ważnych, aktualnych i kompleksowych informacji dotyczących branży stolarki okienno-drzwiowej i fasad oraz wszelkiego rodzaju akcesoriów, zarówno do produkcji, jak i montażu. 
Więcej…
Zarabiaj na turystyce
MSiT oraz POT w ramach obchodów ŚDT chcąc zwrócić uwagę władz, mediów, inwestorów oraz branży, że turystyka jest przemysłem przynoszącym ogromne dochody i mająca wpływ na różne dziedziny życia społeczno-gospodarczego, uruchomili portal internetowy www.zarabiajnaturystyce.pl.
Więcej…
Akademia Marek
Akademia Marek to nazwa drugiego etapu Programu Przywrócenia Roli i Znaczenia Marek Firmowych i Handlowych w Polsce MARKA-MARKOM.
Akademia Marek jest sposobem na wyłonienie z wielkiej masy polskich przedsiębiorstw wybitnych firm - okrętów flagowych poszczególnych branż oraz firm najwybitniejszych - okrętów flagowych całej gospodarki.
Instytut Marki Polskiej
Jest niezależnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym brandingu narodowego przy Fundacji Promocja Polska. Jego eksperci zachęcają wszystkich do - między innymi - nowoczesnego egoizmu narodowego popierającego program budowania marek firmowych, regionalnych i marki narodowej.
 www.imp.org.pl
Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym
Prowadzi badania i przygotowuje raporty o sytuacji sektora prywatnego, ekspertyzy dotyczące projektów rozwiązań legislacyjnych, istotnych dla środowisk gospodarczych i wspiera lokalne izby gospodarcze. Opracowania przedstawiające punkt widzenia przedsiębiorców są prezentowane przedstawicielom władz i opinii publicznej w celu wypracowania rozwiązań służących rozwojowi infrastruktury gospodarczej.
www.fairplay.pl
PAIiIZ
Polska Agencja Informacji i Inwestycji Zagranicznych pomaga inwestorom wejść na polski rynek oraz w najlepszy sposób wykorzystać istniejące na nim możliwości. Misją PAIiIZ jest również kreowanie pozytywnego wizerunku Polski w świecie oraz promocja polskich produktów i usług. Agencja stworzyła sieć Regionalnych Centrów Obsługi Inwestora - COI w całej Polsce, które mają na celu poprawienie jakości usług regionów dla inwestorów.
Więcej…
Bird & Bird
Krajowa Izba Gospodarcza oraz kancelaria prawnicza Bird&Bird podpisały porozumienie o współpracy, na mocy którego kancelaria Bird&Bird przyjęła tytuł eksperta prawnego Krajowej Izby Gospodarczej.
Więcej…
Grupa Eurofinance
Grupa Eurofinance została założona w 1997 r. w odpowiedzi na zapotrzebowanie polskiego rynku finansowego, a następnie rozszerzyła swoją doradczą działalność na rynek usług, handlu oraz główne sektory produkcji przemysłowej. Posiadane ponad 10-letnie doświadczenie, wysoka jakość, innowacyjność oraz zespół ekspertów - praktyków gwarantuje skuteczność realizowanych projektów.
Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG