Strona główna > Patronaty KIG
Patronaty KIG
173 pomysły na biznes - Znane marki na Targach Franczyza 2016
Serdecznie zapraszamy do Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie na największe targi franczyzy w Polsce!
Więcej…
Warsztaty "Finanse muzułmańskie – sposób na podniesienie konkurencyjności polskiego sektora finansowego”, 19-20 listopada 2016
Finanse muzułmańskie to jeden z najszybciej rozwijających się segmentów rynku finansowego. Według danych EY wartość aktywów zgodnych z prawem szariatu wynosi ponad 2 biliony dolarów. Muzułmańskie instrumenty finansowe są stosowane również przez podmioty europejskie, przede wszystkim w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Luksemburgu i Irlandii.
Więcej…
Konferencja Dąbrowa Górnicza-Kierunek Inwestycje, 6 października 2016
Z okazji jubileuszu 100. rocznicy otrzymania praw miejskich przez Dąbrowę Górniczą oraz 20-lecia Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, mamy przyjemność zaprosić Państwa na konferencję Dąbrowa Górnicza-Kierunek Inwestycje. Inwestycje Automotive-Kierunek Dąbrowa Górnicza. 
Więcej…
Dzień Budownictwa oraz Rynku Nieruchomości
Belgijska Izba Gospodarcza, przy wsparciu Przedstawicielstw Ekonomicznych Regionów Brukseli, Flandrii oraz Walonii w Polsce, organizuje Dzień Budownictwa oraz Rynku Nieruchomości (Construction and Real Estate Day – CRED). Przedsięwzięcie wpisuje się w harmonogram wydarzeń Dni Belgijskich 2016, jak również w cykl spotkań branżowych corocznie organizowanych przez Izbę.   
Więcej…
Ogólnopolska Konferencja "Państwo a gospodarka", 20.10.2016 r
Już 20 października 2016 r. na WPiA w Toruniu, kolejna edycja Ogólnopolskiej Konferencji "Państwo a gospodarka", organizowanej przez Katedrę Publicznego Prawa Gospodarczego wraz z Kołem Naukowym Publicznego Prawa Gospodarczego UMK. W tym roku hasłem konferencji są PRAWNE MECHANIZMY INNOWACJI W GOSPODARCE.
Więcej…
XIII Forum Ekologiczne Branży Chemicznej, 13-14 października
Polska Izba Przemysłu Chemicznego wraz z Sekretariatem Programu „Odpowiedzialność i Troska” serdecznie zaprasza w dniach 13-14 października 2016 r do Torunia na XIII edycję Forum Ekologicznego Branży Chemicznej.
Więcej…
Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON
Międzynarodowy Kongres Ochrony Środowiska ENVICON to najbardziej rozpoznawalne spotkanie branży ochrony środowiska w Polsce. Odbędzie się w dniach 10-11 października 2016 r. na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich, przy okazji targów POL-ECO-SYSTEM. Podczas jubileuszowej, XX edycji tradycyjnie poruszane zostaną tematy związane z gospodarką odpadami oraz gospodarką wodno-ściekową. Mając na uwadze aktualne tematy oraz wychodząc naprzeciw oczekiwaniom uczestników i branży ochrony środowiska wprowadzamy do programu nowe sesje tematyczne – Energetyka oraz Ochrona powietrza. Z roku na rok, pragniemy aby wiedza przekazywana naszym słuchaczom była najbardziej aktualna z obowiązującymi przepisami i trendami, stąd nowe tematy i nowe pomysły. 
Więcej…
Kampania "Polska Chemia"
Kampania „Polska Chemia” to autorski projekt Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego i jedyne tego typu przedsięwzięcie promujące tak istotny dla polskiej gospodarki sektor przemysłu.
Więcej…
XVII edycja konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi
Instytut Pracy i Spraw Socjalnych właśnie zainaugurował XVII edycję Konkursu Lider Zarządzania Zasobami Ludzkimi.  Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa w rywalizacji o statuetki, wyróżnienia i certyfikaty, które zostaną wręczone w grudniu 2016 roku podczas uroczystej Gali.
Więcej…
Międzynarodowa konferencja TRIZ Future 2016
W dniach 24-27 października w Centrum Kongresowym Politechniki Wrocławskiej odbędzie się międzynarodowa konferencja TRIZ Future 2016. Jest to szesnasta edycja tej konferencji, której pomysłodawcą jest ETRIA (European TRIZ Association). 
Więcej…
VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska „LogMare 2016”
12 - 14 października 2016 roku w Lidzbarku Warmińskim odbędzie się VIII Konferencja Naukowa Logistyka Morska „LogMare 2016”. Organizatorem konferencji jest Wydział Dowodzenia i Operacji Morskich Akademii Marynarki Wojennej.
Więcej…
Synergia narzędzi systemu kontroli wewnętrznej - Kraków, 29-30 września 2016 r.
Kongres cieszy się piętnastoletnią tradycją i nadal jest jedynym wydarzeniem o tym charakterze w Polsce. Umożliwia omówienie najważniejszych zmian i zagadnień w poszczególnych obszarach, jak również uzyskanie opinii polskich i zagranicznych ekspertów.
Więcej…
I Międzynarodowa Konferencja – „Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości”
Firma BiznesDubaj.pl zaprasza do udziału w wydarzeniu pt. „Dubaj – nowe rynki, nowe możliwości”, które odbędzie się w dniu 2 października 2016 r. w Hotelu Marriott w Warszawie. W styczniu 2017 r. odbędzie się II część konferencji w Dubaju i będzie to praktyczny Workshop.
Więcej…
Przedsiębiorczość we krwi
W roku 2016 Regionalna Izba Przemysłowo-Handlowa w Lesznie obchodzi 25-lecie swojego funkcjonowania. Od lutego do listopada organizuje szereg imprez związanych z tym jubileuszem. 
Więcej…
17 rok zmagań o Puchary Recyklingu
Gospodarka odpadami komunalnymi w Polsce rozwija się, pojawiają się nowe pomysły i rozwiązania związane m.in. z ujednoliceniem systemu selektywnej zbiórki. Wraz ze zmieniającym się prawem oraz otaczającą nas rzeczywistością branży komunalnej zmienia się także Konkurs o Puchar Recyklingu.
Więcej…
Kampania społeczna: Stawka to Życie. Zastawka to Życie
Zdrowe, ludzkie serce bije średnio 72 razy na minutę, co stanowi 4 320 uderzeń na godzinę i 103 680 na dobę. Codziennie w Polsce aż 100 osobom przestaje bić serce. Mimo poprawy spadku umieralności w naszym kraju, wciąż choroby układu krążenia są głównym zabójcą narodu. Jeśli sytuacja nadal utrzyma podobny poziom, liczba zgonów w 2020 roku przekroczy 200 tysięcy!
Więcej…


 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG