Strona główna > Projekty realizowane przez KIG > Projekty realizowane
Projekty realizowane
INFRASTRUKTURA & ROZWÓJ Laboratorium Funduszy Europejskich 2014-2020
Z dniem 1 czerwca 2015 r. Krajowa Izba Gospodarcza rozpoczęła realizacje projektu INFRASTRUKTURA & ROZWÓJ Laboratorium Funduszy Europejskich 2014-2020 realizowanego w ramach konkursu dotacji organizowanego przez Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. Zakończenie projektu planuje się na 30 września 2015 r.
Więcej…
POLNORECO Polsko-norweska współpraca na rzecz innowacyjnych rozwiązań w ochronie środowiska w MŚP
Od stycznia 2016 r. Krajowa Izba Gospodarcza we współpracy z partnerem norweskim International Development Norway AS realizuje projekt Polsko-norweska współpraca na rzecz innowacyjnych rozwiązań  w ochrony środowiska w MŚP – POLNORECO.
Więcej…
PGK-IN: razem stawiamy na rozwój!

Z dniem 01.03.2014 r. Krajowa Izba Gospodarcza rozpoczęła realizację projektu „PGK-IN: razem stawiamy na rozwój!” w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki 2007-2013.

Więcej…
Nowe Metody Współpracy Podmiotów Sektora Prywatnego i Szkół Wyższych
Projekt pt. „Nowe Metody Współpracy Podmiotów Sektora Prywatnego i Szkół Wyższych” jest inicjatywą międzynarodową realizowaną przez instytucje ze Słowenii, Hiszpanii, Holandii, Węgier, Bułgarii oraz Polski.
Więcej…
Wysokie Kompetencje pracowników siłą INTERIZON – Pomorskiego Klastra ICT

Zapraszamy serdecznie pracowników wybranych firm zrzeszonych w ramach INTERIZON Pomorskiego Klastra ICT do uczestnictwa w projekcie pt. „Wysokie Kompetencje pracowników siłą INTERIZON – Pomorskiego Klastra ICT”.

Więcej…
"ICT EduTech – wzrost potencjału technologicznego firm INTERIZON Pomorskiego Klastra ICT" – IV edycja

Zapraszamy serdecznie pracowników wybranych firm zrzeszonych w ramach INTERIZON Pomorskiego Klastra ICT do uczestnictwa w projekcie pt. „ICT EduTech – wzrost potencjału technologicznego firm INTERIZON Pomorskiego Klastra ICT – IV edycja”.

Więcej…
Eko-spółdzielnie przyjazne środowisku
Krajowa  Izba  Gospodarcza (Lider projektu) oraz Fundacja Agro-Best (Partner projektu) serdecznie zapraszają pracowników i kadrę zarządzającą mikro i małych przedsiębiorstw (MMP) działających na obszarach wiejskich w całej Polsce, należących do spółdzielni samopomocy chłopskiej  (SSCH) oraz spółdzielni kółek rolniczych (SKR) do udziału w projekcie  Eko – spółdzielnie przyjazne środowisku współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
AUTORYZOWANE KOMPETENCJE PODSTAWĄ ROZWOJU ŚLĄSKICH MŚP

Krajowa Izba Gospodarcza (Lider projektu) oraz Regionalna Izba Handlu i Przemysłu w Bielsku - Białej (Partner projektu) serdecznie zapraszają pracowników mikro, małych i średnich przedsiębiorstw do udziału w projekcie Autoryzowane kompetencje podstawą rozwoju śląskich MŚP współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej…
Microsoft i CISCO dla zachodniopomorskich MŚP
Zapraszamy serdecznie firmy sektora MŚP z województwa zachodniopomorskiego do uczestnictwa w projekcie Microsoft i CISCO.
Więcej…
MICROSOFT i CISCO dla Dolnośląskich MMŚP
Zapraszamy serdecznie firmy sektora MMŚP z województwa dolnośląskiego do uczestnictwa w projekcie MICROSOFT i CISCO.
Więcej…
SZANSA DRZEMIE W ZMIANIE – NOWOCZESNE ZZL
Izba Rzemieślnicza Małej i Średniej Przedsiębiorczości  w Szczecinie (Lider projektu) oraz Krajowa Izba Gospodarcza (Partner projektu) serdecznie zapraszają pracowników małych i średnich przedsiębiorstw oraz organizacji pracodawców i związków zawodowych do udziału w projekcie Szansa drzemie w zmianie – nowoczesne ZZL współfinansowanego przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.
Więcej…
Europejski Menedżer Energii
KIG rozpoczęła projekt, w ramach którego można zdobyć certyfikat Europejskiego Menedżera Energii oraz osiągnąć roczne oszczędności zużycia energii w zakładzie przemysłowym ok. 300 MWh. 
Więcej…
Nowoczesne zarządzanie w firmie telekomunikacyjnej
Projekt realizowany jest przez Polską Fundację Wspierania Rozwoju Komunikacji Elektronicznej „PIKSEL” w Warszawie jako Lider Projektu w partnerstwie z Krajową Izbą Gospodarczą.
Więcej…
Izba Rzemieślnicza oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości – profesjonalna w dialogu
Projekt realizowany jest przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach jako Lider Projektu w partnerstwie z Krajową Izbą Gospodarczą.
Więcej…
Nowoczesna edukacja kluczem do sukcesu

Projekt realizowany przez Krajową Izbę Gospodarczą (08.2013 r.-06.2015 r.) jest odpowiedzią na potrzeby szkoleniowe 7 gimnazjów prowadzących kształcenie ogólne na terenów woj. opolskiego.

Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 3
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG