Strona główna > Szkolenia
Szkolenia
Konferencja: Efektywność Energetyczna – Termomodernizacja i Fotowoltaika
Krajowa Izba Gospodarcza, Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. , Energy5 Sp. z o.o. oraz Kancelaria Funduszy Europejskich Sp. z o.o. mają przyjemność zaprosić do udziału w Konferencji:  Efektywność Energetyczna – Termomodernizacja i Fotowoltaika, która odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4.
Więcej…
SEMINARIUM: Zagadnienia Redukcji Zużycia Energii w Budownictwie, 19 kwietnia 2016r.
Krajowa Agencja Poszanowania Energii S.A. oraz Krajowa Izba Gospodarcza mają przyjemność zaprosić do udziału w seminarium, które odbędzie się 19 kwietnia 2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie, ul. Trębacka 4 
Więcej…
Szkolenie: Wymagania ISO 9001:2015
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Legalizacji, Certyfikacji i Karnetów ATA serdecznie zaprasza na szkolenie „Wymagania ISO 9001:2015”, które odbędzie się 26.01.2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej w Warszawie przy ul. Trębackiej 4.
Więcej…
Warsztat szkoleniowy: „Etyka w administracji publicznej. Przeciwdziałanie korupcji”
Więcej…
Kurs: BUDYNKOWE INSTALACJE TELEKOMUNIKACYJNE I TELETECHNICZNE

Celem, który przyświeca organizatorom kursu jest pomoc osobom przedsiębiorczym, które chcą znaleźć swoje miejsce na rozwijającym się w naszym kraju rynku nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych. 8-9 września 2015 r. siedziba Krajowej Izby Gospodarczej, ul. Trębacka 4, Warszawa.

Więcej…
Ostatnie szkolenie INCOTERMS - 11 grudnia 2013 r.
Szkolenie skierowane jest do menedżerów, specjalistów, handlowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką handlu zagranicznego. Zasadniczym celem szkoleń z zakresu INCOTERMS® 2010 jest przekazanie aktualnych informacji o najnowszej wersji Incoterms® 2010, nowej klasyfikacji reguł i nowych terminach, o zmianach w stosunku do Incoterms 2000 oraz o zasadach prawidłowego i bezpiecznego stosowania reguł w kontraktach handlowych.
Więcej…
Szkolenie INCOTERMS 2010.
Uprzejmie informujemy, że 20 listopada 2013 roku odbędzie się kolejne szkolenie skierowane do menedżerów, specjalistów, handlowców oraz wszystkich zainteresowanych tematyką handlu zagranicznego.
Więcej…
Dotacje unijne 2014-2020 – czy warto czekać z założonymi rękami?
Krajowa Izba Gospodarcza oraz PNO Consultants zapraszją na kolejne z cyklu spotkań poświęconych funduszom unijnym, które odbędzie się 5 listopada w siedzibie KIG na ul. Trębackiej 4 w Warszawie.
Więcej…
Seminarium finansowe: „Obowiązki beneficjentów funduszy UE na etapie zarządzania projektem czyli kod rozliczania projektu współfinansowanego ze środków unijnych"
Krajowa Izba Gospodarcza oraz PNO Consultants zapraszają na pierwsze z cyklu spotkań poświęconych funduszom unijnym, które odbędzie się 17 października 2013 r. w siedzibie KIG na ul. Trębackiej 4 w Warszawie.
Więcej…
Szkolenie: Prezentacja zasad Audytu teletechnicznego, jako niezbędnego narzędzia zarządzania i poprawy stanu budynkowych i osiedlowych instalacji teletechnicznych
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Legalizacji, Certyfikacji i Karnetów ATA serdecznie zaprasza na spotkanie informacyjne „Prezentacja zasad Audytu teletechnicznego, jako niezbędnego narzędzia zarządzania i poprawy stanu budynkowych i osiedlowych instalacji teletechnicznych”.
Więcej…
Konferencja: „Służba celna w służbie biznesu”
Przewodniczący Rady Konsultacyjnej Służby Celnej  prof. dr hab. Wiesław Czyżowicz oraz Szef Służby Celnej Jacek Kapica zapraszają przedsiębiorców do wzięcia udziału w konferencji „Służba Celna w służbie biznesu”, organizowaną wspólnie przez Radę Konsultacyjną Służby Celnej oraz Służbę Celną. Konferencja odbędzie się w dniu 18 maja br. w Wyższej Szkole Cła i Logistyki w Warszawie, ul. Jagiellońska 82. Rejestracja uczestników rozpocznie się o godz. 9.00.
Więcej…
Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Legalizacji, Certyfikacji i Karnetów ATA serdecznie zaprasza na szkolenie „Pełnomocnik Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2008”.
Więcej…
Łatwiej w eksporcie
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Legalizacji Certyfikacji i Karnetów ATA zaprasza do udziału w szkoleniu: łatwiej w eksporcie.
Więcej…
Certyfikacja szkoleń
Krajowa Izba Gospodarcza Biuro Legalizacji Certyfikacji i Karnetów ATA zaprasza do udziału w szkoleniu: Certyfikacja szkoleń.
Więcej…
Pomoc przy wdrażaniu w organizacji systemu przeciwdziałania zagrożeniom korupcyjnym
Szklenie ma na celu rozszerzenie systemu zarządzania jakością ISO 9001:2000 o wymagania dotyczące Przeciwdziałania Zagrożeniom Korupcyjnym co czyni zarządzanie organizacją bardziej otwarte na te wyzwania, które są stawiane przed Polska z racji wysokiego poziomu korupcji. Wejście Polski do Unii Europejskiej wywołało konieczność zintensyfikowania działań zmniejszających ryzyko występowania przejawów korupcji na wszystkich poziomach życia gospodarczego i politycznego kraju.
Więcej…
System ISO 9001
System zarządzania jakością, spełniający wymagania normy ISO 9001:2000, jest narzędziem zapewniającym utrzymanie i doskonalenie przyjętych przez organizację metod pracy oraz poziomu jakości realizowanych usług. Jest również skutecznym narzędziem marketingowym, a w branżach wytwarzających produkty materialne staje się koniecznością ze względu na silną konkurencję. 
Więcej…
Społeczna odpowiedzialność organizacji. Zrównoważony rozwój.
Podstawowym celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z nowym europejskim podejściem do problemu „Społecznej Odpowiedzialności Organizacji – Zrównoważony Rozwój” przystosowanym do polskich warunków.
Więcej…
Samoocena organizacji zgodna z modelem znakomitości EFQM oraz modelem doskonalenia zarządzania Polskiej Nagrody Jakości
Podstawowym celem szkolenia jest zapoznanie jego uczestników z wszechstronnym, nowoczesnym narzędziem jakim jest samoocena działalności organizacji.
Więcej…
Zarządzanie ryzykiem zgodnie z Modelem Zakomitości EFQM oraz Modelem Doskonalenia Zarządzania Polskiej Nagrody Jakości
Biuro Nagród Jakości, Doradztwa i Szkolenia zaprasza na szkolenie: Zarządzanie ryzykiem zgodnie z Modelem Zakomitości EFQM oraz Modelem Doskonalenia Zarządzania Polskiej Nagrody Jakości.
Więcej…
Zarządzanie wiedzą zgodnie z Modelem Zakomitości EFQM oraz Modelem Doskonalenia Zarządzania Polskiej Nagrody Jakości
Biuro Nagród Jakości, Doradztwa i Szkolenia zaprasza na szkolenie: Zarządzanie wiedzą zgodnie z Modelem Zakomitości EFQM oraz Modelem Doskonalenia Zarządzania Polskiej Nagrody Jakości.
Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG