Targi TAITRONICS 2016 (42st Taipei International Electronics Show)
W imieniu Tajwańskiej Rady Rozwoju Handlu Zagranicznego (TAITRA)* serdecznie zapraszamy do udziału w targach komponentów elektronicznych TAITRONICS 2016 (42st Taipei International Electronics Show) www.taitronics.tw, odbywających się w Tajpej w dniach 6-9 października 2016 r. Wizyta na targach TAITRONICS, które w zeszłym roku przyciągnęły ponad 500 wystawców oraz 40 000 odwiedzających jest doskonałą okazją do nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych oraz dokonania zakupów. Organizator przygotował program pełen premier nowych produktów, tematycznych pawilonów, seminariów branżowych oraz spotkań handlowych B2B. 
 
Tajwan znany jako krzemowa wyspa, ulokowany jest w pierwszej trójce największych producentów PCB i numerem 2 w kategorii IC design. Dlatego to właśnie TATRONICS jest najlepszym sposobem, aby spotkać się z wiodącymi producentami elektronicznych komponentów w jednym miejscu.
 
Kategorie wystawianych produktów to:
 • Komponenty elektroniczne czynne i bierne, podzespoły
 • Aparatura kontrolno-pomiarowa
 • Oświetlenie LED i komponenty
 • Ogniwa, baterie i zasilanie
 • Proces produkcyjny, urządzenia zabezpieczające i systemy automatyki 
 • Smart Living, elektronika użytkowa i komunikacja mobilna
 • Urządzenia i aplikacje RFID, drukarki, anteny, smart cards, moduły, sensory
 • Wyposażenie i komponenty telekomunikacyjne, FTTx, WiFi
 • Energoelektronika, kable i przewody
 • Urządzenia medyczne (Nowość)
 • Inteligentna produkcja (Nowość)
 • Robotyka i pojazdy autonomiczne (Nowość)
Przemysł elektroniczny i elektrotechniczny jest podstawą rozwoju gospodarczego Tajwanu, a także główną siłą napędową wzrostu eksportu na Tajwanie. W 2015 tajwański eksport produktów z dziedziny elektroniki i elektrotechniki wyniósł $ 104 mld USD i stanowił 30% całkowitej wartości eksportu. Tajwan zdominował wyrafinowany i innowacyjny przemysł elektroniczny i elektrotechniczny jako jeden z trzech największych dostawców płytek drukowanych, elementów pasywnych, złącz, modułów baterii, komponentów LED oraz układów scalonych na świecie.
 
W czasach gdy globalny przemysł elektroniczny i elektrotechniczny odchodzi o masowej produkcji pojedynczego produktu, a model rozwoju zorientowany na nowoczesne technologie,
personalizacja i różnorodność, a także zintegrowane aplikacje i innowacje stają się dominującym modelem. TAITRONICS 2016 otwiera 4 nowe wystawy – Inteligentna Produkcja, Opieka Medyczna, Robotyka i Pojazdy Bezzałogowe oraz Nowe Projekty. Nowe wystawy połączą Tajwan i Azję ze światowymi rynkami i przyśpieszą wejście przemysłu elektronicznego oraz elektrotechnicznego w nową erę możliwości IoT.
 
Pomoc y w organizacji wyjazdu polskim firmom udziela warszawskie biuro TAITRA. Osoba kontaktowa: Sandra Piotrowska, sandra@ttcw.it.pl, 22 370 52 14  
 
*TAITRA (Taiwan External Trade Development Council) - niedochodowa organizacja na Tajwanie sponsorowana przez rząd tajwański i stowarzyszenia handlowe, której zadaniem jest wspieranie wymiany handlowej Tajwanu z krajami na całym świecie, pomoc w organizowaniu targów, misji i innych imprez handlowych www.taitra.org.tw.
 
 
Kontakt
Monika Sasiak
Biuro Współpracy z Zagranicą
tel. 22 630 97 23
smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG