Polsko-Duńskie Seminarium na temat Bioenergii
W imieniu Ambasady RP w Danii,  uprzejmie informujemy , że w dniach 13-14 września 2016 roku w Danii odbędzie się Polsko-Duńskie Seminarium na temat Bioenergii. Głównym celem seminarium jest rozwój współpracy w dziedzinie biomasy i biogazu między Polską a Danią oraz wymiana doświadczeń i zainicjowanie wspólnych projektów na poziomie firm, instytutów i ośrodków naukowo-badawczych. Organizatorami seminarium po stronie polskiej są  Ambasada RP i WPHI w Kopenhadze, a po stronie duńskiej MSZ, Dział Handlowy Ambasady Królestwa Danii w Warszawie oraz INBIOM (Innovation Network for Biomass). W pierwszym dniu seminarium, który odbędzie się w Kopenhadze, uczestniczyć będą wysokiej rangi przedstawiciele administracji polskiej i duńskiej, a przedmiotem dyskusji będą ramy prawne oraz polityka prowadzona w tej dziedzinie w Polsce i w Danii. Natomiast drugiego dnia seminarium, w Agro Food Park w Aarhus, w dwóch równoległych panelach dyskutowane będą kwestie produkcji biogazu i energii pochodzącej z drewna/słomy. W ramach seminarium planowane są spotkania B2B, networking oraz study visit w fabryce biogazu oraz w jednym z miejsce gdzie wykorzystuje się rozwiązania kogeneracyjne na drzewo/słomę. 
 
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych (firmy, izby, klastry, ośrodki naukowo-badawcze, uczelnie) do udziału w Polsko-Duńskim Seminarium.
 
Informacje praktyczne dotyczące kosztów pobytu:
  • koszty przelotu do/z Danii oraz noclegów ponoszą firmy,
  • transport na miejscu zapewnia Ambasada RP, 
  • przedsiębiorcy mają zapewniony nieodpłatny udział w seminarium oraz uroczystej recepcji w pierwszym dniu seminarium, która odbędzie się w Ratuszu w Aarhus. 
Uprzejmie prosimy o przesyłanie potwierdzeń na adres WPHI Ambasady RP w Kopenhadze cph@trade.gov.pl wraz wypełnionym formularzem zgłoszeniowym i danymi kontaktowymi osób uczestniczących.
 
Program Pobierz Doc
 
 
Kontakt
 
Anna Dziudzik
Embassy of the Republic of Poland
Richelieus Alle 12, 2900 Hellerup, Denmark 
Tel: +45 39 46 77 24, +45 39 46 77 00
Fax: +45 39 46 77 66
 
Monika Sasiak
Krajowa Izba Gospodarcza
tel. 22 630 97 23
e-mail: msasiak@kig.pl  
smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG