Strona główna > Znajdź zagranicznego partnera
Znajdź zagranicznego partnera
 
     
 
     
 
     
 EVBN EU-VIETNAM BUSINESS NETWORK
Krajowa Izba Gospodarcza, będąc członkiem Konsorcjum, które w ramach projektu unijnego powołało ośrodek EVBN EU – VIETNAM, zachęca  wszystkie firmy zainteresowane współpracą z rynkiem wietnamskim oraz regionem krajów ASEANU do współpracy z w/w placówką.
Więcej…
EAST INVEST
Krajowa Izba Gospodarcza, jako uczestnik Konsorcjum Eurochambres, realizuje Program EAST INVEST w ramach Partnerstwa Wschodniego. Celem jego jest wspieranie małej i średniej przedsiębiorczości oraz budowanie sieci powiązań biznesowych miedzy Unią Europejską a krajami tego Regionu poprzez organizacje szkoleń, konferencji, spotkań B2B w krajach UE oraz Białorusi, Armenii, Azerbejdżanu, Gruzji, Mołdowy i Ukrainy.
Więcej…
PIEMONTE DESK Współpraca z Regionem Piemontu
W Krajowej Izbie Gospodarczej działa Piemonte Desk – przedstawicielstwo Izby Przemysłowo-Handlowej z Turynu oraz Piemonckiej Agencji ds. Internacjonalizacji. Ideą powstania Piemonte Desk był fakt istniejącej już współpracy między firmami polskimi i włoskimi z rejonu północno – zachodniego, jak również rozwijające się zainteresowanie firm piemonckich rynkiem polskim. 
Więcej…
Wsparcie polskich firm w Iranie - Joint Business Council
W 2000 roku Krajowa Izba Gospodarcza podpisała Umowę o Współpracy z Irańska Izbą Przemysłu, Handlu, Rolnictwa i Górnictwa ICCIMA i od tego czasu wspieramy obecność polskich firm w Iranie.

Pobierz Pdf
BATIMED Współpraca z Regionem Śródziemnomorza
Krajowa Izba Gospodarcza, Casablańska Izba Przemysłu, Handlu i Usług oraz Algierska Konfederacja Patronatu zapraszają przedsiębiorców oraz specjalistów z branży budowlanej do zapoznania się z dotychczas zrealizowanymi przedsięwzięciami w ramach  Projektu  BATIMED oraz do udziału w jego kolejnej  edycji.
Więcej…
GALERIA – wybrane wydarzenia promocyjne
Więcej...
ERASMUS DLA PRZEDSIĘBIORCÓW - szansą na rozwój firmy
Od maja 2012 r. Krajowa Izba Gospodarcza prowadzi  jeden  z punktów kontaktowych programu „Erasmus dla Młodych Przedsiębiorców”.
Więcej…
EU-Third countries events in Milan 2015

Krajowa Izba Gospodarcza oraz Promos–Agenda Izby Handlowej w Mediolanie w ramach europejskiego konsorcjum, w skład  którego wchodzą Europejski Związek Izb Przemysłu i Handlu (Eurochambres) oraz Izby Gospodarcze Hiszpanii, Polski, Paryża, regionu Rodano-Alepjskiego, Flandrii Wschodniej oraz Innovhub realizowały projekt  EU-THIRD COUNTRIES EVENTS IN MILAN.

Więcej…
Kompleksowe wsparcie rozwoju działalności przedsiębiorstw na rynkach zagranicznych dla przedsiębiorstw posiadających plan rozwoju eksportu
Więcej…
Incoterms® 2010
Incoterms® 2010 to najnowsza wersja oficjalnych reguł Międzynarodowej Izby Handlowej do interpretacji terminów handlowych.
Więcej…
Kojarzenie Partnerów Handlowych
Krajowa Izba Gospodarcza świadczy usługę profesjonalnego kojarzenia partnerów do 1991 roku.
Więcej…
Usługi doradcze proeksportowe
Usługi doradcze o charakterze proinnowacyjnym świadczone są przez Krajowa Izbe Gospodarczą w zakresie poszukiwania nowych rynków zagranicznych, partnerów do wspólnych przedsięwzięć, wsparcia w działalności proeksportowej podczas misji wyjazdowych i międzynarodowych targów za granicą.
Więcej…
<< pierwsza < poprzednia 1 2 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 2
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG