Strona główna > Znajdź zagranicznego partnera > Targi i wystawy za granicą > Shenzhen / Chiny – Chińska Dolina Krzemowa i Centrum Nowych Technologii
Shenzhen / Chiny – Chińska Dolina Krzemowa i Centrum Nowych Technologii
Wydział Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady RP w Pekinie, Referat ds. Edukacji i Nauki Ambasady RP w Pekinie, Konsulat Generalny RP w Kantonie oraz Krajowa Izba Gospodarcza zapraszają przedsiębiorców, uczelnie, instytuty badawcze oraz inne podmioty specjalizujące się w wysokich technologiach do udziału w targach China Hi-Tech Fair (CHTF), które odbędą się w terminie 16-21 listopada 2016 r. w Shenzhen, w Chinach. 
 
CHTF to ważna platforma do nawiązywania współpracy, wymiany doświadczeń, pozyskiwania inwestorów oraz wprowadzania osiągnięć naukowych w obszarze innowacji i nowych technologii. W poprzedniej edycji CHTF wzięło udział 3686 wystawców z 28 krajów i 583 tys. osób odwiedzających, a powierzchnia wystawiennicza wyniosła około 150 tys. m2. Największym zainteresowaniem odwiedzających cieszyły się następujące działy: elektronika i techniki informacyjne (41% odwiedzających), IT i komunikacja (14%) oraz nowe źródła energii i technologie energooszczędne (12%). 
 
Podczas tegorocznej edycji, uczestnicy z Polski będą mogli korzystać nieodpłatnie ze stoiska targowego o powierzchni 18-36m² (w zależność od liczby zgłoszeń), a także otrzymają zniżkę na zakwaterowanie w Shenzhen. Dodatkowo planowane jest spotkanie z ekspertami zajmującymi się ochroną praw własności intelektualnej w Chinach oraz spotkania B2B z chińskimi firmami. Więcej szczegółów odnośnie samych targów mogą Państwo znaleźć pod załączonymi linkami. 
 
Zgłoszenia oraz ewentualne pytania w sprawie targów prosimy przesyłać do 20 września do p. Patryka Popczyka na adres p.popczyk@trade.gov.pl lub p. Katarzyny Kaniewskiej kkaniewska@kig.pl (tel. 22 630 97 07). 
 
Formularz zgłoszeniowy Pobierz Doc
 
Oficjalna strona targów tutaj
 
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt  do 20 września 2016 r.
 

Kontakt
Katarzyna Kaniewska

tel: 22 630 97 07
e-mail: kkaniewska@kig.pl
smaller text tool iconmedium text tool iconlarger text tool icon
 
 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG