Strona główna > Znajdź zagranicznego partnera > Wizyty zagranicznych przedsiębiorców w Polsce
Wizyty zagranicznych przedsiębiorców w Polsce
archiwum >>


Polsko-Tureckie Seminarium Biznesowe, 18 października 2016
W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej, Ministerstwa Rozwoju oraz Polsko-Tureckiej Izby Gospodarczej i Ambasady Turcji w Polsce, serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w POLSKO - TURECKIM SEMINARIUM BIZNESOWYM, które odbędzie się w dniu 18 października 2016 r. (wtorek) o godz. 10:00 (rejestracja od 9:30) w siedzibie KIG, Warszawa  ul. Trębacka 4,  sala konferencyjna 30/31.
Więcej…
Polsko Tureckie Forum Biznesowe, 27 września 2016 r.
W imieniu Krajowej Izby Gospodarczej, Polsko-Tureckiej Izby Gospodarczej, Polsko-Tureckiej Rady Biznesu oraz Izby Przemysłowej Regionu Egejskiego z Izmiru serdecznie zapraszamy Państwa do udziału w POLSKO TURECKIM FORUM BIZNESOWYM, które odbędzie się w dniu 27.09.2016 r. (wtorek) w hotelu Marriott, Warszawa al. Jerozolimskie 65/79, sala balowa A,B,C w godz 9.30-13.30.
Więcej…
Relacja: seminarium „Zambia – czy tu można zrobić biznes?”
Krajowa Izba Gospodarcza wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich firm w zakresie poszukiwania nowych, obiecujących rynków zorganizowała w dniu 23 sierpnia 2016 r. seminarium promocyjne: „Zambia – czy tu można zrobić biznes? Perspektywy dla polskich firm”.
Więcej…
Relacja: Forum Biznesu Polska-Palestyna - 17 września 2014 r.

W dniu 17 września 2014 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się FORUM BIZNESU POLSKA-PALESTYNA w związku z pobytem w Polsce wielobranżowej delegacji palestyńskich przedsiębiorców, zorganizowanej przez Palestyńską Federację Stowarzyszeń Biznesu, z którą Krajowa Izba Gospodarcza podpisała w zeszłym roku umowę o współpracy.

Więcej…
Relacja: Spotkanie z chińska delegacją z prowincji Jiangsu, 9 czerwca 2016 r.
W dniu 9.czerwca br  Krajowa Izba Gospodarcza gościła 9 osobową chińską delegację z prowincji  Jiangsu, , która zorganizowana była  przez  CCPIT Jiangsu Sub Council ( odpowiednika izby).
Więcej…
Relacja: Polsko-Irańskie Forum Gospodarcze, 30 maja 2016 r.
W dniu 30 maja br. odbyło  się Polsko – Irańskie Forum Gospodarcze z okazji oficjalnej wizyty w Polsce Ministra Spraw Zagranicznych Islamskiej Republiki Iranu, Pana Mohammada Javad Zarif któremu towarzyszyła ok. 70-osobowa grupa przedstawicieli irańskiego biznesu, zorganizowana przez Iran Chamber of Commerce, Industries, Mines and Agriculture.
Więcej…
Relacja: Wizyta delegacji biznesu z Królestwa Arabii Saudyjskiej, 11-13 maja 2016
W dniu 11-13 maja 2016 roku w Krajowej Izbie Gospodarczej gościła delegacja przedsiębiorców z Królestwa Arabii Saudyjskiej, towarzysząca Polsko-Saudyjskiej Międzyrządowej Komisji ds. Współpracy Gospodarczej pod kierownictwem pana Youssufa bin Tarrada Al-Saadouna, Podsekretarza stanu MSZ Arabii Saudyjskiej. Podczas trzydniowego programu delegacja biznesowa wzięła udział w licznych spotkaniach z polskimi przedsiębiorstwami oraz organizacjami wsparcia biznesu.
Więcej…
Relacja: Spotkanie uczestników misji KIG do Teheranu i Mashad, 23 marca 2016 r.
W dniu 23.03.2016 r. w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się spotkanie podsumowujące ostatnią wizytę polskich przedsiębiorców w Iranie (Mashad, Teheran 5-9 marca 2016) w ramach misji KIG towarzyszącej wizycie oficjalnej Pana Radosława Domagalskiego-Łabęckiego, Wiceministra Rozwoju. 
Więcej…
Relacja: Spotkanie w Ambasadzie Rumunii z dnia 3 marca 2016 r.
W dniu 3 marca 2016 r. w Ambasadzie Rumunii w Warszawie pod przewodnictwem Ambasadora Rumunii JE Ovidiu Dranga i I Sekretarza ds. ekonomicznych Botonda Kovessi odbyło się spotkanie przedstawicieli polskich i rumuńskich firm skupionych w „Polish-Romanian Business Club”, zainteresowanych intensyfikacją wzajemnej współpracy handlowej. 
Więcej…
Relacja: Seminarium - Promocja Relacji Handlowych i Inwestycyjnych Polska- kraje Ameryki Środkowej (SICA)

W dniu 24 lutego br w Krajowej Izbie Gospodarczej odbyło się seminarium pt. „Promocja Relacji Handlowych i Inwestycyjnych Polska- kraje Ameryki Środkowej (SICA)” z udziałem Ambasadorów większości krajów Ameryki Środkowej zrzeszonych w Systemie Integracji Środkowoamerykańskiej SICA tj. Hondurasu, Nikaragui, Kostaryki, Panamy, Dominikany, Gwatemali i Salwadoru.

Więcej…
Relacja: Polsko-Chorwackie Forum Gospodarcze
W związku z oficjalną wizytą w Polsce Prezydent Republiki Chorwacji Pani Kolindy Grabar – Kitarović, w dniu 28 stycznia 2016 r.  w siedzibie Krajowej Izby Gospodarczej odbyło się Polsko – Chorwackie Forum Gospodarcze. Partnerami Krajowej Izby Gospodarczej w przygotowaniu tego wydarzenia  była Chorwacka Izba Gospodarcza,  Ambasada Chorwacji  w Polsce oraz Polsko-Bałkańska Izba Handlowa.
Więcej…
Relacja: Polsko-Irańskie Forum Biznesu
18 stycznia br. w Krajowej Izbie Gospodarczej odbyło się Forum Biznesu Polska – Iran z okazji wizyty w Polsce delegacji z Iranu, zrealizowanej przez władze administracyjne i gospodarcze Prowincji Chorasan w wyniku rosnącego zainteresowania rynkiem polskim.
Więcej…


 

 
 
 
 

Krajowa Izba Gospodarcza

00-074 Warszawa, ul. Trębacka 4
tel: (48) 22 630 96 00
fax: (48) 22 827 46 73
więcej
 
 



Newsletter

25 lat Krajowej Izby Gospodarczej
 
 



Copyright © 2010 KIG | Realizacja: KIG